Jaunumi

Publicitātes foto
22. februāris 2022

31. martā notiks pirmā pavasara „Dramaturģijas pamatu īsā kursa” nodarbība

31. martā notiks pirmā biedrības "Darbnīca" organizēto pavasara "Dramaturģijas pamatu īsā kursu" nodarbība. 

Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes, un tajā aicināti piedalīties ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības. Līdzās teorētisko zināšanu apguvei kursa dalībniekiem ir iespēja atraisīt savas radošās spējas.

Nodarbības notiks attālināti ZOOM platformā, kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās plkst. 18.00.

­ - Ceturtdienā, kad kursi beidzās, es biju ļoti pacilāta un priecīga: kaut gan ir apmeklēti visādi kursi, meistardarbnīcas un pasākumi ar izglītojošu ievirzi, tad šie bija visbagātīgākie un noderīgākie. – komentē klausītāja Alīna. - Un vienīgais mīnuss ko varu pieminēt ir tas, ka kursi tik ātri beidzās- man ļoti gribās vēl atrasties tajā radošajā burbulī...

Plašā informācija, dinamiskās sarunas un mājas darbi beidzot ieslēdza domāšanu uz pilnu jaudu. – kursus vērtē to klausītāja Santa.

Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs dramaturgi Rasa Bugavičute-Pēce un Klāvs Knuts Sukurs. Pārrunas par lugu tekstiem un filmām Laura Gundara pārziņā.

Vairāk –  www.darbnicas.lv. Jautājumi un pieteikšanās e-pastā:  dramdarbnicas@gmail.comKursus rīko biedrība „Darbnīcas”, atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.