Par teātri

14. jūlijs 2015 / komentāri 0

Viensētas

Iepazīstinot ar jaunāko latviešu dramaturģiju, piedāvājam šī gada LKA Teātra, kino un TV dramaturģijas bakalaura programmas absolventu diplomdarbu lugas. Pirmā – Elīnas Tarasas luga „Viensētas”.

Autore par sevi saka: „Radoši sevi izpaužu gan rakstot, gan fotografējot, gan zīmējot, kā arī nodarbojoties ar režiju. Teātra un kino pasaule man ir ļoti tuva, un es gribu tai dot personīgu pienesumu. Tomēr, man ir svarīgi, lai pienesums ne tikai būtu, bet būtu arī kvalitatīvs. Vērot, domāt un rakstīt par sabiedrību (sevi tās kontekstā) ir pietiekami sarežģīts uzdevums, tādēļ novērtēju katru dramaturģijas “rīku”, ko esmu ieguvusi Latvijas Kultūras akadēmijā un ārpus tās sienām. Uzskatu, ka pašizpausme ir atslēga uz laimīgu (skat. - laime, kas rodas pēc smaga darba un sevis plosīšanas dažādos veidos) dzīvi, kādu, manuprāt, ir vērts dzīvot! Man ir, ko teikt, un es mācos, kā to labāk pateikt!”

Luga tiek publicēta informatīvos nolūkos bez mērķa gūt materiālu labumu. Lugas tālākas izmantošanas gadījumā jāsazinās ar autori ( dacianarafe@gmail.com) un jārīkojas saskaņā ar Latvijas Republikas autortiesību likumiem.

 

Lejupielādēt lugas PDF failu iespējams šeit:

Rakstīt atsauksmi