Par teātri

14. jūlijs 2015 / komentāri 0

Dana

Iepazīstinot ar jaunāko latviešu dramaturģiju, piedāvājam šī gada LKA Teātra, kino un TV dramaturģijas bakalaura programmas absolventu diplomdarbu lugas. Otrā – Annas Zvaigznes luga „Dana”.

Autore par sevi saka: „Zinu, ka teātris ir nevis viens cilvēks, bet gan komanda, tāpēc esmu darbojusies gan skolu teātros, rakstot un pati iestudējot lugas, gan arī praktizējusies JRT režisora asistenta un tehniskā dramaturga lomā, gan strādājusi pie laikmetīgās dejas dramaturģijas un ar to saistītās specifikas praksēm, kā arī pētījusi teātra norises, gan par tām rakstot, gan piedaloties dažādās Eiropas un Amerikas teātra meistarklasēs. Pašlaik darbojos Latvijas Dramaturgu ģildē, meklēju veidus, kā veicināt Latvijas dramaturģijas attīstību, kā arī kopā ar vairākiem domubiedriem vācu un sistematizēju Latvijas cilvēku dzīvesstāstus. Cilvēks un viņa dzīve ir un paliek galvenais dramaturģijas pirmavots. Tam es ticu un ticēšu līdz mūža beigām.”

Luga tiek publicēta informatīvos nolūkos bez mērķa gūt materiālu labumu. Lugas tālākas izmantošanas gadījumā jāsazinās ar autori ( annzvaigzne@gmail.com) un jārīkojas saskaņā ar Latvijas Republikas autortiesību likumiem.

 

Lejupielādēt lugas PDF failu iespējams šeit:

Rakstīt atsauksmi